Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Xavier Garcia

Xavier Garcia to hiszpańska ekstrawagancja i styl prosto z Barcelony! Jest odzwierciedleniem hiszpańskiego temperamentu  i odwagi w łączeniu kolorów, a przy tym nawiązuje do stylu i kultury rodzinnego miasta.

Te nowoczesne i oryginalne oprawki produkowane w Barcelonie od początku istnienia firmy (od 2008 r.), wykonane są z najlepszej jakości materiałów i z najwyższą starannością, a przy tym posiadają piękne wykończenie. Przy ich projektowaniu wyznaje się zasadę “slow design”, by produkty tej marki były oryginalne, autentyczne i kreatywne, tak jak sugeruje podstawowe motto.

“Projektuję, produkuję i sprzedaję moje własne oprawki, bez żadnych ograniczeń, szukając swojego własnego kierunku, starając się być tak autentycznym, jak to możliwe” – mówi o sobie Xavier Garcia. Tworzy kolekcje dla tych, którzy poszukują oryginalnie zaprojektowanych oprawek wykonanych z najwyższą dbałością o szczegóły.

W Oneoptic też nie lubimy pośpiechu, dlatego przymierzając u nas te piękne oprawki, możesz bez ograniczeń przechadzać się po naszym butiku.

Scroll to Top