Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Okulary do komputera

W ciągu dnia spędzasz wiele godzin przed komputerem? Czytanie z monitora komputerowego sprawia Ci problem? Po dłuższym czasie spędzonym przed tabletem boli cię głowa i czujesz jakby Twoje oczy były suche? W naszym butiku optycznym mamy na to radę!

Częsta i wielogodzinna praca przy komputerze może wpłynąć nie tylko na wzrok, pogłębiając jego wadę (powoduje nieostre widzenie), ale również zmęczyć oczy, przez co łatwo o uczucie dyskomfortu. To zwłaszcza „wysokoenergetyczne światło widzialne” zwane światłem niebieskim emitowane przez ekrany większości urządzeń cyfrowych przy nadmiernej ekspozycji wywołuje u nas niepożądane objawy takie jak: zaczerwienienie, podrażnienie i zmęczenie oczu, bóle głowy, a nawet bezsenność. Przyspiesza także proces starzenia się komórek naszych oczu.

Rozwiązaniem będą okulary z filtrem do komputera. Noszenie okularów do korzystania z urządzeń cyfrowych może zmniejszyć ryzyko zmęczenia mięśni oczu i dyskomfortu spowodowanego wydłużonym czasem korzystania z ekranu. Okulary te posiadają specjalną powłokę antyrefleksyjną minimalizującą refleksy świetlne, które powodują zmęczenie. Specjalny filtr chroni oczy przed szkodliwym niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia cyfrowe (neutralizuje jego nadmiar), zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się oczu oraz zapewnia właściwą regulację naszego rytmu dobowego.

W naszym butiku optycznym mamy bogatą ofertę soczewek do pracy przy komputerze dla osób, które spędzają wiele godzin przed monitorem. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, które uczynią pracę o wiele bardziej komfortową!

Nasze marki

Bergman, Nordik

Oprawy okularowe z grupy Bergman charakteryzują się nowoczesnym i stylowym designem.
cena od 310 zł

BOSS

Okulary BOSS, zarówno słoneczne, jak i korekcyjne, są projektowane z myślą o mężczyznach i kobietach ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowy design.
zapytaj o cenę w butiku

Carrera

Carrera w swoim portfolio posiada okulary w stylu retro, sportowym oraz młodzieżowym.
cena od 530 zł

Enzo Colini

Enzo Colini to polska marka opraw okularowych tworzona przy współpracy z włoskim projektantem.
cena od 395 zł

Germano Gambini

Okulary Germano Gambini, produkowane są w całości we Włoszech. Najwyższej jakości acetat i przepiękne wykonanie.
cena od 849 zł

HUGO

Okulary HUGO, zarówno słoneczne, jak i korekcyjne, są skierowane do świadomego modowo klienta, który ceni sobie oryginalność, nowoczesność i niezależność.
zapytaj o cenę w butiku

JPLUS

JPLUS Eyewear to innowacyjna marka okularów, która łączy nowoczesny design z włoskim rzemiosłem, oferując stylowe i wyjątkowe oprawki dla osób ceniących indywidualność i jakość
cena od 1150 zł

Kreuzbergkinder

Zaprojektowane w Berlinie, nawiązujące do artystycznego stylu dzielnicy Kreuzberg.
cena od 825 zł

Polaroid

Oryginalne okulary Polaroid z ochroną UV400 oraz polaryzacją.
cena od 340 zł

Rodenstock

Niemiecka technika, dbałość o szczegóły i stałe dążenie do doskonałości.
cena od 690 zł

Silvian Heach

Włoskie oprawki wykonywane ręcznie. Nowoczesne kształty połączone z atrakcyjnymi kolorami.
cena od 1020 zł

Tonny Eyewear

Okulary z nakładkami Tonny Eyewear
cena od 409 zł

Xavier Garcia

Hiszpańska ekstrawagancja i styl prosto z Barcelony!
cena od 999 zł