Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Okulary do komputera

W ciągu dnia spędzasz wiele godzin przed komputerem? Czytanie z monitora komputerowego sprawia Ci problem? Po dłuższym czasie spędzonym przed tabletem boli cię głowa i czujesz jakby Twoje oczy były suche? W naszym butiku optycznym mamy na to radę!

Częsta i wielogodzinna praca przy komputerze może wpłynąć nie tylko na wzrok, pogłębiając jego wadę (powoduje nieostre widzenie), ale również zmęczyć oczy, przez co łatwo o uczucie dyskomfortu. To zwłaszcza “wysokoenergetyczne światło widzialne” zwane światłem niebieskim emitowane przez ekrany większości urządzeń cyfrowych przy nadmiernej ekspozycji wywołuje u nas niepożądane objawy takie jak: zaczerwienienie, podrażnienie i zmęczenie oczu, bóle głowy, a nawet bezsenność. Przyspiesza także proces starzenia się komórek naszych oczu.

Rozwiązaniem będą okulary z filtrem do komputera. Noszenie okularów do korzystania z urządzeń cyfrowych może zmniejszyć ryzyko zmęczenia mięśni oczu i dyskomfortu spowodowanego wydłużonym czasem korzystania z ekranu. Okulary te posiadają specjalną powłokę antyrefleksyjną minimalizującą refleksy świetlne, które powodują zmęczenie. Specjalny filtr chroni oczy przed szkodliwym niebieskim światłem emitowanym przez urządzenia cyfrowe (neutralizuje jego nadmiar), zapobiegając przedwczesnemu starzeniu się oczu oraz zapewnia właściwą regulację naszego rytmu dobowego.

W naszym butiku optycznym mamy bogatą ofertę soczewek do pracy przy komputerze dla osób, które spędzają wiele godzin przed monitorem. Pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb, które uczynią pracę o wiele bardziej komfortową!

Scroll to Top