Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Okulary do samochodu

Czy podczas jazdy oślepiają Cię światła nadjeżdżających z naprzeciwka pojazdów? A może po dłuższej podróży odczuwałeś zmęczenie oczu? W Oneoptic mamy na to odpowiedź!

Na komfort i bezpieczeństwo jazdy wpływa nie tylko wyposażenie samochodu, ale przede wszystkim Twój wzrok. Nawet mimo pełnej koncentracji i skupienia podczas jazdy na drodze zdarzają się różne sytuacje i warunki pogodowe, które mogą rozpraszać każdego kierowcę. Dość dynamicznie zmienia się też oświetlenie, szczególnie po zmierzchu.

Najlepszym rozwiązaniem będą okulary z filtrem do samochodu, które redukują do 90% oślepiających odblasków powstających w czasie jazdy (np. od świateł mijanych samochodów czy ulicznego oświetlenia). Pozwalają one ograniczać wysiłek układu wzrokowego i gwarantują wyraźne widzenie w ciągu całego dnia, a zwłaszcza po zmroku lub w trudnych warunkach jazdy takich jak deszcz czy mgła. Wybierając soczewki dla kierowców zapewniające lepszy kontrast i szersze pole widzenia, wspomagasz obserwację drogi i deski rozdzielczej, umożliwiając pełną kontrolę prowadzenia samochodu.

W naszym butiku optycznym pomożemy Ci zadbać o bezpieczeństwo na drodze. Możesz u nas zamówić okulary z filtrem do samochodu bez korekcji (tzw. zerówki) lub z korekcją (korygujące Twoją wadę wzroku), a w celu zminimalizowania nadmiernego oświetlenia podczas pięknych słonecznych dni dostępne są też w wersji z fotochromem.

Scroll to Top