Silvian Heach

Marka Silvian Heach powstała w 2002 roku we Włoszech i została założona przez dwoje wspólników – Menę Marano i Giuseppego Ammaturo.

Silvian Heach to marka modowa, która zachwyca nowoczesnym wzornictwem, interesującymi fasonami i świetnym wykończeniem. Jej kolekcje dedykowane są młodym kobietom, które wiedzą czego chcą i nie boją się wyrażać siebie poprzez modę. Filozofią marki jest przede wszystkim styl, funkcjonalność i wygoda. Każdy element kolekcji opowiada inną historię ze świata kobiety i podkreśla jej elegancję i uwodzicielskość. Obecnie Silvian Heach to marka o ugruntowanej pozycji, któta stale rozwija swój potencjał, a jej sklepy mieszczą się w ponad 30 krajach na świecie.

Okulary przeciwsłoneczne i korekcyjne Silvian Heach świetnie wpisują się w ideę marki odzieżowej i stanowią jej fantastyczne uzupełnienie. Szczególnie tworzone są dla niezależnych kobiet, dla których okulary to niezwykle ważny dodatek uzupełniający stylizację. Okulary Silvian Heach to wyjątkowe wzornictwo, zachwycające formy i kolory oraz doskonałe materiały, a wszystko to – Handmade in Italy! ❤

Scroll to Top