Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Butik optyczny

Oneoptic to miejsce stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie tylko okularów, ale pragną okularów, które wyrażą ich styl czy osobowość, bo kochają modę. Zerwij z nudą i przyjdź do naszego butiku, a pomożemy Ci wyrazić siebie!

Agnieszka to niezwykle fachowa pomoc w dziedzinie doboru okularów. Z wykształcenia dietetyk, ale z zamiłowania stylistka okularowa, która swoją pasję odkryła zupełnie przez przypadek, trafiając jako doradca klienta do salonu optycznego jednej ze znanych sieci optyków. Zafascynowana optyką dość szybko zdobyła wiedzę na temat szkieł okularowych oraz w zakresie profesjonalnego doboru oprawek optycznych, co stało się początkiem marzenia o prowadzeniu własnego salonu. Myśl o własnym optyku dojrzewała w niej z dnia na dzień przez kilka lat, aż w końcu stało się!
 
Marcin to przysłowiowy biznesman po zarządzaniu. Przez lata pracował w dużych firmach, czerpiąc wiedzę i doświadczenie. Teraz skupia się na własnym biznesie. Świetny fachowiec w branży IT, a z zamiłowania fotograf. To właśnie dzięki fotografii zachwycił się pięknem oprawek optycznych, co skłoniło go do zgłębiania wiedzy na ich temat i jak się okazuje stało się to inspiracją do tego, by asortyment naszego butiku wypełniały nie klasyki, ale modne i stylowe oprawki, które nie tak łatwo znaleźć gdzie indziej.
 
Razem tworzymy nie tylko zgrany duet w pracy ale i w życiu prywatnym 😉 Tak niewiele trzeba, by osiągnąć sukces. Wzajemne wsparcie i otwartość na drugiego człowieka są dla nas najważniejsze!
 
A nasz butik?.. Cóż, znajduje się na Kamionku (Praga-Południe, Warszawa) i na pewno nie jest to zwykły osiedlowy optyk. Wyróżnia się nietypowym, trochę industrialnym wystrojem ocieplonym akcentami głębokiej zieleni. Wnętrze choć loftowe wydaje się być bardzo ciepłe. W przyjemnej atmosferze można oddać się tu przymiarkom oprawek, by znaleźć wymarzone dla siebie okulary!
Scroll to Top