Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Okulary progresywne

Potrzebujesz więcej niż jednej pary okularów? Męczy Cię ciągła potrzeba ich zmieniania zależnie od tego, czy prowadzisz samochód, pracujesz przy komputerze bądź potrzebujesz coś przeczytać, a okulary dwuogniskowe nie do końca spełniają Twoje oczekiwania? Na to też mamy rozwiązanie!

Okulary progresywne to okulary korekcyjne, w których soczewki mają zmienną ogniskową – ich moc zmienia się w sposób płynny w osi pionowej (od mocy do dali w górnej części soczewki, poprzez moc do odległości pośredniej w środkowej części aż po moc do czytania w części dolnej). Są nowoczesną alternatywą dla okularów dwuogniskowych, a przejście między segmentami jest płynne (bez widocznej wtopki). W związku z tym takie okulary będą bardziej estetyczne i swym wyglądem przypominają okulary jednoogniskowe. W porównaniu do okularów dwuogniskowych umożliwiają jednoczesną korekcję widzenia nie tylko dali i bliży, ale też tak ważnej dla wielu użytkowników odległości pośredniej (odległość w zakresie 0,5 do 2 metrów).

Progresy służą do korygowania prezbiopii (starczowzroczności) u osób po 40 r. życia, u których badanie optometryczne wykazało korekcję wzroku do dali i do bliży. Przeznaczone są do stałego noszenia, zapewniając przy odpowiednim ruchu oczu wyraźne widzenie we wszystkich obszarach odległości.

Pamiętajcie! Przy wyborze okularów progresywnych nie należy się spieszyć. Okulary progresywne są spersonalizowane pod konkretną osobę. Uwzględniają indywidualną anatomię oka, sposób noszenia okularów oraz postawę użytkownika. Ważne jest więc, aby optyk miał czas na dokonanie wszystkich pomiarów potrzebnych do ich zamówienia. Dzięki temu zamówione okulary zapewnią optymalny komfort widzenia i będą służyły Ci bez żadnych ograniczeń.

Nasze marki

Bergman, Nordik

Oprawy okularowe z grupy Bergman charakteryzują się nowoczesnym i stylowym designem.
cena od 310 zł

BOSS

Okulary BOSS, zarówno słoneczne, jak i korekcyjne, są projektowane z myślą o mężczyznach i kobietach ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowy design.
zapytaj o cenę w butiku

Carrera

Carrera w swoim portfolio posiada okulary w stylu retro, sportowym oraz młodzieżowym.
cena od 530 zł

Enzo Colini

Enzo Colini to polska marka opraw okularowych tworzona przy współpracy z włoskim projektantem.
cena od 395 zł

Germano Gambini

Okulary Germano Gambini, produkowane są w całości we Włoszech. Najwyższej jakości acetat i przepiękne wykonanie.
cena od 849 zł

HUGO

Okulary HUGO, zarówno słoneczne, jak i korekcyjne, są skierowane do świadomego modowo klienta, który ceni sobie oryginalność, nowoczesność i niezależność.
zapytaj o cenę w butiku

JPLUS

JPLUS Eyewear to innowacyjna marka okularów, która łączy nowoczesny design z włoskim rzemiosłem, oferując stylowe i wyjątkowe oprawki dla osób ceniących indywidualność i jakość
cena od 1150 zł

Kreuzbergkinder

Zaprojektowane w Berlinie, nawiązujące do artystycznego stylu dzielnicy Kreuzberg.
cena od 825 zł

Polaroid

Oryginalne okulary Polaroid z ochroną UV400 oraz polaryzacją.
cena od 340 zł

Rodenstock

Niemiecka technika, dbałość o szczegóły i stałe dążenie do doskonałości.
cena od 690 zł

Silvian Heach

Włoskie oprawki wykonywane ręcznie. Nowoczesne kształty połączone z atrakcyjnymi kolorami.
cena od 1020 zł

Tonny Eyewear

Okulary z nakładkami Tonny Eyewear
cena od 409 zł

Xavier Garcia

Hiszpańska ekstrawagancja i styl prosto z Barcelony!
cena od 999 zł