Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Okulary relaksacyjne

Nosisz okulary na stałe, lecz mimo to po krótkim czasie patrzenia na obiekty w bliskiej odległości odczuwasz zmęczenie oczu? A może rozmazuje Ci się obraz lub odczuwasz bóle głowy czy karku podczas korzystania z telefonu? W Oneoptic podpowiemy Ci, jak temu zaradzić!

Niezależnie od tego, ile czasu dziennie korzystasz z urządzeń cyfrowych, ma to wpływ na Twój wzrok. To urządzenia cyfrowe kształtują nasz styl życia – potrzebujemy ich do pracy, nauki, zabawy, kontaktów towarzyskich etc. Korzystanie z ekranów jest dla oczu uciążliwe, ponieważ często zmieniamy odległość obserwacji, a ponadto czcionka na ekranach jest mniejsza niż na druku. Potrzebujemy więc okularów, które będą nas wspierały.

Okulary relaksacyjne to zaawansowane okulary jednoogniskowe do codziennego użytkowania zaprojektowane specjalnie tak, aby zapewnić relaks i ochronę oczu podczas pracy lub rozrywki z użyciem ekranów cyfrowych (telefon, tablet).

Okulary z soczewkami relaksacyjnymi posiadają standardową moc do dali, jednak w dolnym obszarze moc jest zwiększona. Zapewnia to dodatkową pomoc podczas korzystania z ekranów – widzisz wyraźniej niż w tradycyjnych okularach i nie musisz wysilać wzroku patrząc z bliska. Dzięki temu wzrok znacznie mniej się męczy podczas czytania, pracy przy komputerze bądź korzystania z urządzeń mobilnych. Widzenie staje się dla nas bardziej naturalne i komfortowe. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i nie musisz już zmieniać okularów chcąc zanurzyć się przez chwilę w cyfrowym świecie!

W ofercie naszego butiku optycznego znajdziesz soczewki relaksacyjne najlepszych marek, a my pomożemy Ci dobrać spośród nich najlepszy wariant dla Ciebie.

Pamiętajcie! Okulary relaksacyjne to:

  • mniejsze zmęczenie wzroku
  • lepsza jakość widzenia
  • dodatkowa ochrona przed światłem niebieskim
Scroll to Top