Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Okulary relaksacyjne

Nosisz okulary na stałe, lecz mimo to po krótkim czasie patrzenia na obiekty w bliskiej odległości odczuwasz zmęczenie oczu? A może rozmazuje Ci się obraz lub odczuwasz bóle głowy czy karku podczas korzystania z telefonu? W Oneoptic podpowiemy Ci, jak temu zaradzić!

Niezależnie od tego, ile czasu dziennie korzystasz z urządzeń cyfrowych, ma to wpływ na Twój wzrok. To urządzenia cyfrowe kształtują nasz styl życia – potrzebujemy ich do pracy, nauki, zabawy, kontaktów towarzyskich etc. Korzystanie z ekranów jest dla oczu uciążliwe, ponieważ często zmieniamy odległość obserwacji, a ponadto czcionka na ekranach jest mniejsza niż na druku. Potrzebujemy więc okularów, które będą nas wspierały.

Okulary relaksacyjne to zaawansowane okulary jednoogniskowe do codziennego użytkowania zaprojektowane specjalnie tak, aby zapewnić relaks i ochronę oczu podczas pracy lub rozrywki z użyciem ekranów cyfrowych (telefon, tablet).

Okulary z soczewkami relaksacyjnymi posiadają standardową moc do dali, jednak w dolnym obszarze moc jest zwiększona. Zapewnia to dodatkową pomoc podczas korzystania z ekranów – widzisz wyraźniej niż w tradycyjnych okularach i nie musisz wysilać wzroku patrząc z bliska. Dzięki temu wzrok znacznie mniej się męczy podczas czytania, pracy przy komputerze bądź korzystania z urządzeń mobilnych. Widzenie staje się dla nas bardziej naturalne i komfortowe. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie i nie musisz już zmieniać okularów chcąc zanurzyć się przez chwilę w cyfrowym świecie!

W ofercie naszego butiku optycznego znajdziesz soczewki relaksacyjne najlepszych marek, a my pomożemy Ci dobrać spośród nich najlepszy wariant dla Ciebie.

Pamiętajcie! Okulary relaksacyjne to:

Nasze marki

Bergman, Nordik

Oprawy okularowe z grupy Bergman charakteryzują się nowoczesnym i stylowym designem.
cena od 310 zł

BOSS

Okulary BOSS, zarówno słoneczne, jak i korekcyjne, są projektowane z myślą o mężczyznach i kobietach ceniących sobie wysoką jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowy design.
zapytaj o cenę w butiku

Carrera

Carrera w swoim portfolio posiada okulary w stylu retro, sportowym oraz młodzieżowym.
cena od 530 zł

Enzo Colini

Enzo Colini to polska marka opraw okularowych tworzona przy współpracy z włoskim projektantem.
cena od 395 zł

Germano Gambini

Okulary Germano Gambini, produkowane są w całości we Włoszech. Najwyższej jakości acetat i przepiękne wykonanie.
cena od 849 zł

HUGO

Okulary HUGO, zarówno słoneczne, jak i korekcyjne, są skierowane do świadomego modowo klienta, który ceni sobie oryginalność, nowoczesność i niezależność.
zapytaj o cenę w butiku

JPLUS

JPLUS Eyewear to innowacyjna marka okularów, która łączy nowoczesny design z włoskim rzemiosłem, oferując stylowe i wyjątkowe oprawki dla osób ceniących indywidualność i jakość
cena od 1150 zł

Kreuzbergkinder

Zaprojektowane w Berlinie, nawiązujące do artystycznego stylu dzielnicy Kreuzberg.
cena od 825 zł

Polaroid

Oryginalne okulary Polaroid z ochroną UV400 oraz polaryzacją.
cena od 340 zł

Rodenstock

Niemiecka technika, dbałość o szczegóły i stałe dążenie do doskonałości.
cena od 690 zł