Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Bergman, Nordik

Bergman Group to grupa polskich marek należących do polskiej rodzinnej firmy Prostaf, która to działa na rynku od 1991 roku. Obecnie firma Prostaf oferuje szeroką ofertę oprawek korekcyjnych, z których każdą markę wyróżnia charakterystyczny styl.

W naszym butiku znajdziecie wśród nich takie marki, jak:

  • Bergman – klasyka w nowoczesnym wydaniu. Cechuje ją eleganckie wzornictwo oraz szczególna dbałość o detale. W kolekcji znajdziemy ponadczasowe kształty wraz z minimalistycznymi zdobieniami, które sprawdzą się na każdą okazję, jak również odważniejsze modele, przykuwające wzrok idealnie dobraną kolorystyką oraz niebanalnymi rozwiązaniami. Oprawki wykonywane są z bardzo wytrzymałych materiałów, takich jak płyta, monel czy steinless steel. Oferta tej marki przeznaczona jest zarówno dla pań jak i dla panów, którzy cenią jakość produktu, bezpieczeństwo, a także elegancję i szyk.
  • Nordik – skierowana głównie do młodych osób, pragnących zdecydowanie zaakcentować swoją osobowość. Łączy prostotę ze stylem vintage. Wyrazisty design, połączony z wyszukaną paletą kolorystyczną oraz ciekawymi materiałami wykonania wyraża ponadczasowy młodzieżowy duch buntu przy jednoczesnym nawiązaniu do ikon ze świata mody i kina (Audrey Hepburn, Marlyn Monroe, Marlon Brando czy James Dean).
  • Chili&Co – dla wszystkich, którzy pragną podążać za najnowszymi trendami w modzie. Oryginalność kształtów i ciekawe, niejednokrotnie awangardowe rozwiązania sprawiają, że obok tych oprawek nikt nie przejdzie obojętnie. Stworzone zostały dla osób, które kochają modę, odważne kreacje i zabawę własnym stylem. Wszystkie modele przepełnione są lekkim, radosnym duchem przypominając, że oprawki to nie tylko konieczny dodatek do outfitu, ale często kluczowy element, do której dopasowuje się kolejne części ubioru.
Scroll to Top