Oneoptic Butik Optyczny, tel. 731307800
ul. Kamionkowska 19, Warszawa

Bergman group

Bergman Group to grupa polskich marek należących do polskiej rodzinnej firmy Prostaf, która to działa na rynku od 1991 roku. Obecnie firma Prostaf oferuje szeroką ofertę okularów przeciwsłonecznych, które łączy wysoka jakość barwionych soczewek z pełną ochroną UV (filtr UV400) chroniącą przed szkodliwym promieniowaniem ultrafioletowym oraz powłoką polaryzacyjną, która blokuje nieprzyjemne dla oka odblaski i wyraźnie poprawia komfort widzenia.

W naszym butiku znajdziecie wród nich takie marki, jak:

  • Bergman Sun – okulary przeciwsłoneczne dla osób, które poszukują klasycznych kształtów, kunsztu oraz elegancji w nowoczesnym stylu. Wszystkie modele wykonane są z wysokiej jakości wielowarstwowej płyty oraz metalu, dzięki czemu posiadają niepowtarzalną i bardzo ciekawą kolorystykę.
  • Nordik Sun – przeznaczona głównie dla młodszej grupy odbiorców. Znajdziemy tutaj nawiązania do stylu retro, niebanalne połączenia wysokiej jakości acetatu z metalem. Ciekawa kolorystyka oraz wyrafinowana ekstrawagancja przykuwają wzrok i zapraszają do przygody.
  • Via Roma – stanowią połączenie najnowszych trendów i elegancji. Kształty oraz paleta kolorów przenoszą nas automatycznie do skąpanych w słońcu, włoskich kurortów. Duże, kocie oraz okrągłe soczewki, metalowe wstawki i stylowe elementy na zausznikach tworzą wyrazistą całość. Okulary Via Roma sprawdzą się idealnie na wymarzonych wakacjach, a także podczas miejskich eskapad z przyjaciółmi.

Scroll to Top